4-Steps-Of-Time-Managment-For-Making-Effectiveness-Double-In-Workplace
4 قدم مدیریت زمان برای دو برابر کردن کارآمدی در محل کارتان
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری
برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
هفت سرنخِ برنامه ریزی روزانه برای زندگی

هفت سرنخِ برنامه ریزی روزانه برای زندگی

هفت سرنخِ برنامه ریزی روزانه برای زندگی

هفت سرنخِ برنامه ریزی روزانه برای زندگی ، رشد و پیشرفت شخصی شما وجود دارند که توسط آن می‌توانید همه چیزی را که می‌خواهید بدست بیاورید امکان‌پذیر کند. شما می‌توانید این سرنخ‌های نظم و انظباط را با تمرین‌کردن و تکرارکردن تا جایی ادامه دهید که بصورت خودکار روزانه آنها را انجام ‌دهید.

هدف‌گذاری

هر روز صبح ۳ تا ۵ دقیقه را صرف نوشتن بالاترین و بهترین اهداف‌تان روی کاغذ به زمان حال کنید. به طور مثال: من خانه‌ای ویلایی واقع در خیابان…..کوچه…..پلاک… دارم و غیره. یک دفترچه یادداشت برای این منظور تهیه کنید. با نوشتن روزانه ۱۰ هدف در هر روز صبح آنها را در ذهن ناخودآگاه‌تان ثبت و برنامه‌ریزی می‌کنید.

هدف‌گذاری، قدرت ذهنی شما را فعال خواهد کرد. برنامه‌ریزی برای هدف‌های‌تان باعث شبیه‌سازی آنها در ذهن‌تان می‌شود و اینکه شما هشدار و علائم بیشتری دریافت می‌کنید. در طول روز، شما فرصت و امکانات بیشتری را خواهید دید که با سرعت بیشتری به سمت اهداف شما در حال حرکت‌کردن هستند.

برنامه‌ریزی و سازماندهی
ترجیحا شب قبل از اینکه می‌خواهید برای فعالیت‌های روز بعد برنامه‌ریزی کنید، چند دقیقه وقت صرف کنید. همیشه از روی یک لیست کار کنید. همیشه روی کاغذ فکر کنید. این یکی از قوی‌ترین و مهم‌ترین نظم و انظباطی‌هایی هست که برای عملکرد بالا باید داشته باشید. هنگامی که شما روزتان را روی کاغذ برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید شروع به تجسم‌کردن کارهایی با ارزش‌ بالا کنید و این اطمینان را به خودتان بدهید که در طول روز آنها را تکمیل می‌کنید.

تمرکزکردن روی کارهایی با ارزش بالا
توانایی‌تان در کارکردن تک‌بعدی روی مهم‌ترین کارتان به شما در باقی کارها برای رسیدن به موفقیت بیشتری کمک خواهد کرد.

ورزش و تغذیه مناسب
سلامت‌تان از هرچیز دیگری مهم‌تر است. با منظبط‌کردن خودتان برای ورزش‌کردن مرتب و بادقت تغذیه‌کردن، تناسب‌اندام و سلامت‌تان را در طول زندگی خویش تضمین کنید.

یادگیری و رشد
ذهن شما همانند یک ماهیچه است. اگر شما از آن استفاده نکنید، آن را از دست خواهید داد. یادگیری مداوم و رشد شخصی حداقل نیاز برای موفقیت در هر رشته است.

صرف‌کردن زمان برای افراد مهم در زندگی‌تان
روابط در زندگی همه‌چیز هست. از بالارفتن از نردبان موفقیت مطمئن شوید که آن را به دیواری اشتباه تکیه نداده باشید. هر روز زمانی را برای روابط‌تان بگذارید، مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ است.

وقت عمل‌کردن و تمرین‌کردن است!
کارکردن روی این هفت سرنخ رشد شخصی به شما تضمین‌می‌دهد که در بالاترین سطح فعالیت می‌کنید و عالی‌ترین رضایت و نتیجه را از هرکاری که می‌کنید بدست می‌آورید. این هفت جادوی رشد شخصی را دوباره مطالعه کرده و بعد از آن یک برنامه‌ریزی کنید که چگونه می‌توانید هرکدام از آنها را در زندگی روزانه‌ی‌ خود جای داده و انجام‌شان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت

دانلود رایگان فیلم عاشق باشید

تنها سه ثانیه تا دانلود فیلم رایگان
دانلود فیلم رایگان
close-link
close-link