مهدی سجادیان کیست ؟

اولین تلاش‌های مهدی سجادیان از دوران نوجوانی آغاز شد، آن روزها تنها با 12 سال سن کتابی به نام دستان شفابخش از خوزه سیلوا وی را به خود جذب کرد که او را بسیار به قدرت فکر و ذهن انسان علاقه‌‌مند کرد و از آن موقع متوجه این امر مهم گشت. با وجود سن کم کارکردن و تلاش را برای کسب‌درآمد پیشه‌کاری خود قرار داد و به کار‌کردن در ساختمان به‌عنوان کارگر را پیش پدربزرگش شروع کرد. پس‌ازآن مدتی با خرید اجناسی از بازار و فروختن آن‌ها با اندک سودی کسب درآمد می‌کرد و سپس در کارگاه‌‌های مختلف تولیدی (کارگاه چوب‌‌بری و قاب‌‌سازی، کارگاه پرس‌دستی و کارگاه لنت سازی خودرو) مشغول به کار شد ولی با قبول شدن در دانشگاه کارش را برای مدتی رها کرد و سپس بعد از مدتی همزمان با دانشگاه در شرکت تجهیزات پزشکی مشغول به کار شد. با توجه به روحیه‌ی رشدکردن و پیشرفت در این مدت مطالعات خود را در زمینه‌ی صنعت موفقیت ادامه داد.

مهدی سجادیان بعد از مدتی علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی شد و در مدت کوتاهی با استعداد، تلاش و پشتکاری که داشت، نه‌تنها توانست زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرد بلکه آن‌‌قدر مسلط گشت که توانست به تدریس زبان انگلیسی بپردازد و جزو بهترین مدرسان آموزشگاه در سطوح پیشرفته شود. بعد از پایان دانشگاه در حین خدمت هم به‌‌صورت پاره‌وقت به تدریس زبان انگلیسی می‌‌پرداخت. پس از آن با توجه به انگیزه‌‌های والا برای یافتن راه‌های کسب‌درآمد، مطالعه‌کردن کتاب‌های فراوان در زمینه‌ی موفقیت از نویسندگان مختلف را دوچندان کرد.

سپس مدت کوتاهی را به‌عنوان بازاریاب شروع به کارکرد و نتایج فوق‌العاده‌ای به دست آورد که توانست میزان فروش شرکت را در سه ماه تا 4 برابر افزایش دهد. ولی ازآنجاکه علاقه شدیدی به راه‌اندازی کسب‌وکاری برای خودش داشت، بازاریابی را کنار گذاشت و شرکتی را در زمینه‌ی تجارت الکترونیک تأسیس کرد و سپس با قرارداد با یکی از اداره‌های مهم دولتی توانست موفقیت‌هایی را به دست بیاورد.

ولی موفقیت‌های به‌دست‌آمده به‌هیچ‌وجه او را راضی نمی‌کرد بنابراین مهدی سجادیان را به فکر فروبرد و هفته‌ها به این فکر می‌کرد که چرا عده‌ای از افراد موفق و ثروتمند هستند و عده‌ای بااینکه بسیار تلاش و کوشش می‌کنند به نتایج فوق‌العاده‌ای نمی‌رسند، من‌جمله خودش با اینکه توانسته بود درآمد نسبتا مناسبی داشته باشد ولی هنوز از آرمان‌هایش فاصله‌ی زیادی داشت.

از آنجا که می‌دانست قبل از او افرادی بوده‌اند که فکر او را داشتند بنابراین تصمیم گرفت مشتاقانه به دیدار افراد ثروتمند برود و از موفقیت‌های‌شان و راه‌های رسیدن به آن بپرسد. سپس مطالعات خود را در زمینه‌ی موفقیت، موفقیت مالی و… وسیع‌تر از قبل کرد و از نویسندگان مختلف کتاب‌های بسیاری را تهیه و همگی را به‌دقت مطالعه و یادداشت‌برداری می‌نمود.

بعدازآن مدیر فروش شرکت دارویی نه‌چندان معتبری گشت که تنها پس از مدت یک ماه سود خالص آن شرکت شش برابر گردید و پس از سه ماه به پنجاه برابر رسید که غیرقابل‌پیش‌بینی بود و آن شرکت را تبدیل به یک شرکت معتبر کرد. این اتفاق باعث شد به توانایی‌های خودش پی ببرد بنابراین شرکت خودش را منحل کرد.

مهدی سجادیان سپس مطالعات خود را درزمینه‌ی موفقیت بسیار گسترده‌تر از قبل کرد و بیشتر کتاب‌ها درزمینه‌ی موردعلاقه‌اش را مطالعه نمود و پی به رازی برد که می‌توانست هر فردی را تبدیل به یک شخص موفق و ثروتمند کند. با توجه به علاقه‌مندی خودش که تدریس و آموزش بود تصمیم گرفت که آن راز را با نزدیکان خود به اشتراک بگذارد و شاهد موفقیت‌های‌شان باشد.

خود ایشان می‌گویند: با توجه به خواسته‌هایی که داشتم همیشه به دنبال این بودم که من می‌توانم بهترین‌ها را در زندگی داشته باشم و کتاب‌ها و مقالات مختلفی درزمینه‌ی موفقیت مطالعه کردم و به موفقیت‌هایی رسیدم ولی برای من راضی‌کننده نبودند، شاید موفقیت‌های من از دید دیگران عالی بودند ولی من بهترین‌ها را خواسته و می‌خواستم ولی شکرگزار نعمات خداوند بودم و همیشه برای من این سؤال بود که چرا عده‌ای از افراد به موفقیت‌های چشمگیری رسیده‌اند ولی خیلی از افراد بااینکه کار و تلاش می‌کنند و واقعاً خالصانه برای ساعت‌های زیادی کار می‌کنند، در حوزه‌‌ی مالی بسیار ضعیف هستند و به دنبال جواب این سؤال رفتم. ازآنجاکه ذهن انسان‌ها جواب‌ها و راه‌حل‌ها را تولید می‌کند با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادم به رموز موفقیت دست پیدا کردم و بعد از مدت پنج سال بالاخره جهان هستی و این آفرینش بی‌همتا به خواسته‌ی من جواب داد و از خداوند متعال بابت این‌همه فراوانی سپاسگزار هستم.

ازآنجاکه ایشان به تدریس علاقه‌ی خاص و وافری دارند تصمیم به برگزاری دوره‌های موفقیت کردند در این جهت بنیاد مهدی سجادیان را در این حوزه تأسیس کردند و هم‌اکنون دوره‌های مختلفی را در دست برگزاری دارند.

بنیاد مهدی سجادیان

نیاد مهدی سجادیان همیشه در تلاش است تا بتواند به افراد در جهت رسیدن به اهداف، رویاهای‌شان و کسب ثروت کمک کند. همچنین با توسعه زندگی و کسب‌وکارتان، شما را ثروتمند خواهد کرد.

یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود افراد در زندگی‌شان در تمامی حوزه‌ها مخصوصا ثروتمندشدن موفق نشوند، آن است که راهنما و مسیریابی ندارند، که قدم به قدم آنها را یاری کنند. ما تضمین شده به شما در این راه کمک خواهیم کرد

عضویت در سایت

دانلود رایگان فیلم عاشق باشید

تنها سه ثانیه تا دانلود فیلم رایگان
دانلود فیلم رایگان
close-link
close-link